Co słychać w naszej świetlicy?

W naszej świetlicy sporo się dzieje. Zapraszkółko taneczneamy do obejrzenia relacji z minionych konkursów.

19 listopada odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego:  „ Pomysł na jesiennego jeża”. Wyróżnienie zdobyła Zuzia Bazylkiewicz z klasy 3a.

jesienny jeż1

Jesienny jeż

jesienny jeż 2

Jesienny jeż

Konkurs Plastyczno – techniczny : „ Latawce, latawce wiatr…” został zorganizowany przez naszą świetlicę. I miejsce zajęła świetlica przy SP nr 54, II miejsce świetlica przy SP 28,                  III miejsce świetlica przy SP 4. Wyróżnienia otrzymały świetlice przy SP nr 28 oraz SP nr 6.

latawce 2

latawce 1

W grudniu odbyło się rozstrzygnięcie szkolno – przedszkolnego konkursu: „ Ozdoba świąteczna na choinkę” zorganizowanego przez naszą świetlicę. Wśród przedszkolaków I miejsce zdobyła Zuzia Harasimiuk. Nagrodzeni uczniowie z klas I:  Natalia Bydłoń kl. 1d – I miejsce, Paulina Glik kl.1a – II miejsce, Zuzia Pluskota kl.1d – III miejsce oraz Kasia Gapińska kl. 1b – wyróżnienie. Nagrodzeni uczniowie z klas III:       Filip Juśkiewicz kl.3b– I miejsce, Julia Smiczek kl.3a – II miejsce, Oliwia Dura kl. 3b – III miejsce, Oliwia Greczyło kl.3a – wyróżnienie.

Ozdoba świąteczna 1

ozdoba św 4