Dni Nauki – Konkurs ortograficzny rozstrzygnięty

julkaortW ramach „Dni Nauki” zorganizowano Szkolny Konkurs Ortograficzny, którego celem było budzenie szacunku dla języka ojczystego, sprawdzenie umiejętności stosowania reguł ortograficznych w praktyce oraz motywowanie do systematycznej pracy. Swoich sił w zmaganiach z ortograficznymi łamigłówkami próbowali uczniowie klas IV-VI  oraz I-III gimnazjum. Spośród licznego grona uczestników wyłoniono tych, którzy udowodnili, że ortografia wcale nie musi być trudna. Najlepsi okazali się: I miejsce – Julia Zimolong (4a), II miejsce – Zuzanna Bazylkiewicz (5a), III miejsce – Patrycja Uryszek (6c) oraz w kategorii gimnazjum: I miejsce – Aleksandra Paprota (IIa),II miejsce – Dominika Kaczyńska (IIIc), III miejsce –  Wiktoria Piskorz (IIIc). Bardzo serdecznie gratulujemy zwycięzcom!