„Nie było miejsca dla Ciebie…” Jasełka 2015

jaselka12„Nie było miejsca dla Ciebie…” taka myśl towarzyszyła nam podczas jasełek przygotowanych przez uczniów klas I-III. Dzieci w przepięknych strojach, pięknie zagranych rolach, na tle świątecznej dekoracji wprowadzili nas w magię Świąt.  Kolędy zaśpiewane wywołały niejedną łzę w oczach rodziców. W ten magiczny czas Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy szkoły i uczniowie składają życzenia: radości w ciepłej rodzinnej atmosferze, zwolnienia oddechu, nabrania dystansu do pędu życia, własnego skrawka nieba, zadumy nad płomieniem świec, wspomnienie wszystkich naszych nieobecnych bliskich, chwil roziskrzonych kolędą, filiżanki kawy i pachnącego piernika. A w nadchodzącym roku 2016: zdrowia, miłości, uśmiechu, samych sukcesów i więcej czasu spędzonego ze swoimi bliskimi.

Zapraszamy do Galerii