Konkursy świetlicowe

Konkurs plastyczny - Moja planeta ZiemiaW dniu 30 kwietnia odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie Szkolno – Przedszkolnego Konkursu Plastycznego: ” Ziemia moja Planeta”. I miejsce zajęły: Kinga Dziedzic – kl. 1a oraz Paulina Sobczyk kl. 3b; II miejsce zajęły Oliwia Grabka – klasa 2b oraz Oliwia Porembska  – kl. 1a; III miejsce zajęły: Aleksandra Kocot – kl.1a oraz Kinga Lewandowskakl.3b; wyróżnienie otrzymał Adrian Wiśniewski – kl. 3b.

Jan Brzechwa                                            Jan Brzechwa 2

W dniu 20 maja 2015r. odbył się Międzyświetlicowy Konkurs Literacki: ” Życie i twórczość Jana Brzechwy” organizowany przez Szkołę Podstawową nr 43 w Bytomiu. Konkurs miał formę pisemną. Po dogrywce III miejsce zdobyła Julia Zimolong z kl. 2b.

Konkurs Poetycki                                Konkurs Poetycki 2

W dniu 2 czerwca 2015 r. odbył się Międzyświetlicowy Konkurs Poetycki : ” Dzieci są takie cudowne…” organizowany przez naszą świetlicę. Konkurs składał się z dwóch części – plastycznej oraz poetyckiej. W części plastycznej zostali nagrodzeni uczniowie: I miejsce zdobyły: Dorota Juszczak – kl.1 SP.36, Natalia Sowa – kl.2 SP 6 oraz Zuzia Bazylkiewicz – kl.3 SP 36; II miejsce zajęły: Katarzyna Gapińska – kl.1 SP 36, Oliwia Grabka – kl.2 SP 36 oraz Kinga Łosiewicz – kl.3 SP 36; III miejsce zajęli: Jacek Skrzipek – kl.1 SP 6, Martyna Bielak kl.2 SP 45 oraz Karolina Król – kl.3 SP 42; wyróżnienie otrzymała Hanna Cieniawska -kl. 1 SP 37.                                                                     W części poetyckiej zwyciężyli: I miejsce – Krzysztof Siwek SP 45, II miejsce Zuzia Waśkiewicz SP 36, III miejsce – 45; Kaczor Łucja SP; wyróżnienia otrzymały: Julia Markiewicz SP 33, Martyna Bielak SP 45 oraz Nikola Bryła SP 37.