Szymon Bącik zwycięzcą bytomskiej Olimpiady Języka Angielskiego

UczSzymoneń trzeciej klasy naszego gimnazjum Szymon Bącik ujawnia co krok cenne talenty. Dziś święci triumfy jako gimnazjalista, który najlepiej w Bytomiu posługuje się językiem angielskim. Wygrał I Bytomską Olimpiadę Języka Angielskiego, która odbyła się 17 marca 2016 r. Szymon czuje się także jak ryba w wodzie w świecie technologii informacyjnej. Komputer jest jednak dla niego przede wszystkim narzędziem do przekazywania treści naukowych. Jego wiedza geograficzna, astronomiczna (na kolejne dziedziny czekamy) wprawia w podziw uczniów i nauczycieli. Do tego świetny styl publicystyczny, świetne teksty popularnonaukowe oraz dziennikarskie – to właśnie Szymon Bącik. Czym nas jeszcze zaskoczy? Gratulujemy zwycięstwa!