Wielki sukces Michaliny i Zuzi w ogólnopolskim konkursie plastycznym

plast4Nasi uczniowie wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „ Śladami bł. Jana Beyzyma” organizowanym przez Referat Misyjny Prowincji Polski Południowej Towarzystwa Jezusowego. Z ogromną radością informujemy o sukcesie uczennic klasy 4a – Michaliny Kielan I miejsce oraz Zuzanny Bazylkiewicz – II miejsce .

Na uroczyste rozdanie nagród wybraliśmy się do Krakowa, gdzie z laureatami konkursu spotkaliśmy się na mszy świętej przy relikwiach bł. o. Beyzyma, następnie udaliśmy się do siedziby Fundacji „Zawsze warto”, gdzie zostały wręczone nagrody oraz odbyło się spotkanie z organizatorem konkursu o. Czesławem Tomaszewskim, który w ciekawy sposób opowiadał nam o Madagaskarze. Kolejnym punktem programu był poczęstunek oraz spacer po Krakowie pod opieką przewodnika. Prace konkursowe laureatów zaprezentowane będą w biuletynie „Misyjnym Szlakiem”. Gratulacje!

Zapraszamy  do Galerii