Andrzejki klas 1-3

andrzejki2128 listopada 2018 r. uczniowie klas 1-3 bawili się na zabawie andrzejkowej. W wieczór andrzejkowy, jak co roku, próbujemy dla zabawy uchylić rąbka tajemnicy przyszłości. Były więc wróżby, które traktujemy ,,z przymrużeniem oka”, choć mamy nadzieję, że to czego sobie życzymy spełni się. Samorząd Uczniowski zadbał o oprawę muzyczną i pod okiem starszych koleżanek uczestnicy zabawy poznali zumbę oraz inne układy taneczne. Nasze ,,Andrzejki” były radosne, a w przerwie zabawy na uczniów czekał słodki poczęstunek w salach.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym rodzicom za przygotowanie poczęstunku.

O dobrą zabawę troszczyli się wychowawcy klas. Wspólna zabawa sprawiła wiele radości.