Dzień Krawata i Muszki

img-20181003-wa0000Dzień Krawata i Muszki, choć po raz pierwszy obchodzony w naszej szkole, spotkał się z dużym oddźwiękiem. We wszystkich klasach młodszych istotnie w piątkowy ranek pojawili się uczniowie ubrani w muchę lub krawat. Prezentowali się wyjątkowo wytwornie. Korytarz szkolny rozświetlił się całą feerią barw, kształtów krawatów i much. W tę zabawę zaangażowało się wielu uczniów. Radość na ich twarzach porównujących swoje elementy garderoby świadczył, że dzień był udany. Uwiecznione na zdjęciach krawaty pokazują, że są to bardzo twarzowe elementy ubioru. W klasie 2b najsympatyczniejszym dodatkiem był krawat z reniferkiem. Nie jest to popularne święto, ale może tym bardziej warto je wprowadzić do szkolnego kalendarza, chociażby po to by rozruszać dzieciaki i dać im chwilkę radości.

Samorząd Uczniowski dziękuje wszystkim, którzy przyłączyli się do zabawy.