Dzień Sportu klas 7-8 sp i III gimnazjum – Tydzień Zdrowia i Bezpieczeństwa

img_20190603_1001163 czerwca 2019 r odbył się trzeci Dzień Sportu przewidziany dla klas 7-8 SP oraz III Gim. Uczniowie chętni do wzięcia udziału w przewidzianych dla nich rozgrywkach sportowych po pierwszej lekcji spotkali się  na sali gimnastycznej na otwarciu imprezy. Pierwsza ekipa chłopców podjęła wyzwanie w turnieju piłki nożnej, natomiast dziewczęta oraz druga ekipa chłopaków wzięli udział w
turnieju siatkarskim. Turnieje rozpoczęły się po wcześniejszym rozlosowaniu par turniejowych. Impreza odbyła się w miłej, swobodnej atmosferze w duchu sportowej rywalizacji w towarzystwie  super pogody ;). Wyniki turniejowe przedstawiają się następująco: siatkówka dziewcząt: 1 m-ce drużyna ” Chmurki”, 2 m-ce ” Sprinterki”, 3 m-ce ” Atomówki”, 4 m-ce ” Ekipa Zielona”, 5-6 m-ce ” My 3″ i ” Gwiazdy”: siatkówka chłopców: 1 m-ce „Kremówkarze”,  2 m-ce „BTM 218″ , 3 m-ce „Dzikie dziki”; piłka nożna: 1 m-ce drużyna ” Hong Kong”, 2 m-ce ” Chorwacja”, 3 m-ce ” Rosja”, 4 m-ce ” Japonia”. Na zakończenie imprezy zwycięzcy otrzymali dyplomy , a wszyscy uczestnicy uraczeni zostali słodkim poczęstunkiem. Bardzo dziękujemy za udział i wspólną zabawę.