Innowacja artystyczna w kl. 2a – Gdzie jesteś, biała Zimo?

20200203_152751-collage-640x640Tegoroczna zima płata nam figle i nie rozpieszcza nas swymi białymi urokami . Dzieci z niecierpliwością czekają na opady śniegu, aby rzucić się w wir białego zimowego szaleństwa. Niestety zabawy na śniegu i bitwa na śnieżki na razie pozostaje w sferze marzeń. Tymczasem uczniowie klasy 2a w ramach innowacji koncentrują swoją uwagę na zimowych dyscyplinach sportowych i polskich sportowcach. W przeważającej części żeńska część klasy zainteresowana jest jazdą figurową na lodzie i snowboardem. Chłopcy zdecydowanie opowiadają się za saneczkarstwem i skokami narciarskimi. Zwłaszcza ta ostatnia dyscyplina sportowa wzbudza dużą aktywność wśród uczniów klasy 2a. Dawid Kubacki, Kamil Stoch i Piotr Żyła mogą liczyć na duże grono fanów i fanek  z nasz klasy. Zimowe dyscypliny sportowe znalazły też odzwierciedlenie w plastycznych pracach uczniów.