Jesteśmy w FINALE Mistrzostw Bytomia w Siatkówce Dziewcząt

img_20190110_093538Uffff… reprezentacja naszej szkoły rozegrała  dzisiaj dwa mecze półfinałowe  w siatkówce dziewcząt roczników 2003-2005 w ramach Mistrzostw Bytomia. W pierwszym meczu pomimo, że dziewczyny broniły się dzielnie ulegliśmy reprezentacji SP 21. Natomiast wygrana z SP 23 oraz wejście do półfinałów z pierwszego miejsca w grupie dało nam awans do FINAŁU. Oczywiście emocji było wiele, zwłaszcza tych pozytywnych. Bardzo  się z tego faktu cieszymy, a dziewczętom serdecznie GRATULUJEMY!!!
Finał Mistrzostw Bytomia – Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Siatkówce dziewcząt zaplanowany jest na 14 stycznia 2019 r. Trzymamy kciuki za nasze siatkarki!
Reprezentacja SP 36 wystąpiła w składzie. K, Józefczuk, O. Reszkiewicz, J. Skowronek, S. Plewnia, M. Gruszczyk, T. Korejwo, P. Uryszek, .

Opiekunowie reprezentacji: A. Respondek, B. Polewiak.