Mamy nową salę gimnastyczną!

img_20190114_130107W poniedziałek 14 stycznia odbyły się pierwsze zajęcia w naszej nowo wyremontowanej sali gimnastycznej. Prace remontowe rozpoczęły się od oczyszczenia i pomalowania sufitu. Przy odnowionym, błyszczącym suficie ściany sali wyglądały jeszcze gorzej. Dlatego w grudniu zeszłego roku, podjęto decyzję o dalszym remoncie. Efekt końcowy jest olśniewający. Bardzo, bardzo dziękujemy firmie BUDOMAX- Zakład Ogólnobudowlany i Instalacji Sanitarnych oraz firmie ANSER – Kompleksowa Obsługa Nieruchomości, które solidnie i rzetelnie odnowiły naszą salę, Radzie Rodziców Szkoły Podstawowej nr 36 za wsparcie finansowe oraz naszym uczniom, którzy dzielnie znosili niedogodności związane z realizacją lekcji wychowania fizycznego. Mamy nadzieję, że przyjemność przebywania na naszej sali dla wszystkich będzie naprawdę wielka.