Nasi laureaci Bytomskiego Konkursu Piosenki Religijnej

pios_rel4

Gratulacje dla uczniów naszej szkoły, którzy pięknie zaprezentowali się w III Bytomskim Konkursie Piosenki Religijnej zajmując miejsce na podium.

W kategorii soliści klas 1-3 III miejsce zajęła Weronika Ślązok z kl.1b prezentując piosenkę „Ojcze Tatusiu” – uczennica s. Anny Grząśko. W kategorii zespół wokalny klas 4-7 również III miejsce zajął zespół „Łódeczki” prezentując utwór „Raduje się dusza ma”.  Zespół przygotowany przez p.Patrycję Gębczyk tworzą uczniowie: Klaudia Szkiłądź, Natalia Bydłoń z kl. 4b , Wiktoria Frickowska z kl, 5a oraz Zuzia Bazylkiewicz , Grzegorz Celler , Martyna Gruszczyk, Michalina Kielan, Tatiana Korejwo z kl. 6a . Zespół zaprezentował nie tylko różnorodność instrumentów, ale także układ taneczny. Widać talentów w naszej szkole nie brakuje.

Zapraszamy do Galerii.
Gratulujemy!