Nasi uczniowie w projekcie Galerii Kronika

kronikaprojekt1Uczniowie także i naszej szkoły – Patrycja Gradzik, Daria Hepa, Nikola Iwanecka,  Armando Kamiński, Laura Kościelniak, Przemek Małek, Adam Nowak, Wanessa Nowak, Klaudia Pierzchalska, Patryk Pietrzykowski, Dawid Skóra, Dominik Skóra, uczestniczyli w cyklu warsztatów z artystami w Świetlicy Sztuki w Centrum Sztuki Współczesnej „Kronika” w Bytomiu, Rynek 26. Prace stworzone w ramach warsztatów były prezentowane w Galerii na wystawie „Uważaj! W oczku wodnym pływają rekiny” w dniach 19 sierpnia – 23 września 2017 r. W ramach wspomnianego projektu powstała książka”Lekcja przyrody”, którą dzieci podarowały koleżankom i kolegom z klasy 3 e i 5 a jako świąteczny prezent. Książka zawiera tekst w języku polskim i angielskim, zawiera piękne ilustracje oraz naklejki, dzięki którym każdy czytelnik może stać się współautorem. Gratulujemy uczniom pięknego efektu pracy!