„Niech żyje bal” -karnawałowe improwizacje artystyczne w klasie 3c

zdjecie-6Okres karnawału dobiega końca. Za nami Bal Przebierańców – jeden z najważniejszych i ulubionych wydarzeń w życiu każdego dziecka. Chcąc pielęgnować te tradycje, uczniowie klasy 3c na zajęciach  innowacyjnych  w ostatnim czasie podejmowali wszelkie aktywności twórcze, przygotowujące ich do Balu Karnawałowego. Jedną z tych aktywności było wykonanie rekwizytów karnawałowych (wąsy, kapelusze, usta…), a potem kreatywna zabawa w teatr, improwizacja słowno-ruchowa  oraz dobra zabawa z Fotobudką, przygotowaną ze zwykłej ramy obrazowej, gdzie uczniowie pozowali do zdjęć wykorzystując wcześniej przygotowane rekwizyty. Zajęcia te wywoływały mnóstwo uśmiechu i radości na twarzach dzieci i były źródłem dobrej zabawy.Wszystko to sprawiło, że największy Smutas się uśmiechał  a skoro tak, to:  „Niech żyje bal!”