Ogromny sukces językowy naszych najmłodszych uczniów

glowneZ wielką dumą ogłaszamy wyniki OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „OLIMPUSEK” dla klas 1-3 edukacji wczesnoszkolnej.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, pokazaliście klasę! Dzięki Waszej ambicji i ciężkiej pracy (zarówno w trakcie nauki zdalnej jak i stacjonarnej) odnieśliście sukces.  Cieszymy się, że jesteście naszymi uczniami!

KLASY PIERWSZE

1 miejsce – Magdalena Paśnik – kl. 1c – TYTUŁ LAUREATA

3 miejsce – Agnieszka Osińska – kl. 1c– TYTUŁ LAUREATA

6 miejsce – Jakub Ferdyn – kl. 1c – TYTUŁ LAUREATA

6 miejsce – Tomasz Kasperczyk – kl. 1c – TYTUŁ LAUREATA

13 miejsce – Pola Drabik – kl. 1b – TYTUŁ LAUREATA

31 miejsce – Tyńska Agata – kl. 1a

44 miejsce – Julia Kocot – kl. 1c

KLASY DRUGIE

3 miejsce – Malwina Gondzio – kl. 2a – TYTUŁ LAUREATA

7 miejsce – Magdalena Szymula – kl. 2a – TYTUŁ LAUREATA

11 miejsce – Mikołaj Rozbicki – kl. 2c – TYTUŁ LAUREATA

26 miejsce – Igor Wasilewski – kl. 2b

33 miejsce – Pacioch Matylda – kl. 2c

40 miejsce – Julia Kasperczyk – kl. 2a

60 miejsce – Nikodem Matera – kl. 2b

KLASY TRZECIE

26 miejsce – Dawid Dudek – kl. 3a

Nagrody zostaną wysłane na adres szkoły jeszcze przed zakończeniem roku szkolnego.

Olimpiada OLIMPUSEK z języka angielskiego przeznaczona była dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej. Pozwoliła uczestnikom sprawdzić wiedzę ze słownictwa i podstawowych zwrotów.  Każdy test konkursowy składał się z 21 pytań. Ocenie podlegało każde pytanie w teście sprawdzającym. Klasyfikacji uczestników dokonano na podstawie uzyskanej przez nich końcowej sumy punktów za cały sprawdzian konkursowy i przypisano im odpowiednie miejsce w rankingu.