Rozpoczynamy Dni Sportu 2018

pucharW poniedziałek 18 czerwca w Szkole Podstawowej nr 36 rozpoczęły się Dni Sportu, które corocznie organizowane są dla dzieci i młodzieży z naszej szkoły.

Dzisiejsze sportowe zmagania przewidziane były dla naszych najmłodszych, czyli uczniów klas 1-3 SP. Po powitaniu uczniów przez panią Dyrektor oraz nauczycieli wychowania fizycznego, dzieci przygotowały się do wysiłku uczestnicząc w rozgrzewce.

Reprezentacje poszczególnych klas rywalizowały w wyścigach rzędów, gdzie sprawdzały się wykonując przeróżne zadania ruchowe. Konkurencji było wiele, a emocje towarzyszące rywalizacji udzielały się zarówno uczestnikom wyścigów, jak i wychowawcom klas.

Ponadto obecni na Dniach Sportu uczniowie mogli pobawić się różnymi przyborami na przygotowanych stanowiskach indywidualnych. Impreza odbyła się w przyjemnej atmosferze w duchu dobrej zabawy. Wszyscy uczestnicy nagrodzeni zostali medalami oraz drobnymi upominkami.

Wkrótce zdjęcia na stronie