Świąteczne niespodzianki na zajęciach innowacyjnych w kl.3a

1607879976845Grudzień to miesiąc niezwykły, obfitujący w wiele świątecznych wydarzeń.  4 grudnia świętujemy „Dzień Górnika” czyli tzw. Barbórkę. 6 grudnia Święty Mikołaj obdarowuje prezentami dzieci. W niektórych regionach Polski również 24 grudnia Święty Mikołaj z wielką torbą prezentów odwiedza domy grzecznych dzieci. Na Górnym Śląsku w Wigilię Świąt Bożego Narodzenia dzieci natomiast szukają prezentów od Dzieciątka pod świąteczną choinką. Któż z nas nie lubi dostawać prezentów?

Wszystkim sprawiają one wielką przyjemność. Niektórzy jednak twierdzą, że większa radość tkwi w obdarowywaniu nimi innych. Satysfakcję też sprawia własnoręcznie przygotowany upominek. Uczniowie kl.3a na innowacyjnych zajęciach artystycznych z wielkim zapałem i pomysłowością przygotowali torebki i opakowania na świąteczne upominki. Może staną się również inspiracją dla Was? Zapraszamy do naszej galerii.