Światowy Tydzień Przedsiębiorczości na zajęciach innowacji matematycznej w klasie 5b

img_20211115_132904W listopadzie jest obchodzony Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Jest to świetna okazja ku temu, by zapoznać uczniów bliżej z pojęciem przedsiębiorczości. Co to znaczy być przedsiębiorczym? Na to pytanie potrafią odpowiedzieć uczniowie klasy 5b. Na lekcji innowacji matematycznej Klasa Pitagorasa obejrzała „ Bajkę o przedsiębiorczości” oraz krótki film „Ile kosztuje praca” a następnie uczniowie rozwiązywali test matematyczno- ekonomiczny. Wszyscy poradzili sobie z zadaniami bardzo dobrze, a najwyższy wynik z testu uzyskali: Kacper Uryszek, Patryk Isalski, Patryk Konopka i Oskar Kin.  Gratulujemy!