Witamy w Szkole Podstawowej nr 36 w Bytomiu

Tak spędzam wolne chwile z moim pupilem…

tak-spe%cc%a8dzam-wolne-chwileRok szkolny prawie już zakończony, a my mamy jeszcze do obwieszczenia jedną informację. Został rozstrzygnięty konkurs fotograficzny „Tak spędzam wolne chwile z moim pupilem…”. Najbardziej spodobało Wam się zdjęcie numer 4, natomiast organizatorzy wyróżnili zdjęcie numer 7. Zwycięzcy i ich pupile zostali nagrodzeni dyplomami i drobnymi upominkami. Na wszystkich zdjęciach pokazaliście, że posiadanie zwierzaka wiąże się z przyjemnością przebywania z nim w różnych ciekawych miejscach i sytuacjach. To wspólne spędzanie czasu daje nam zawsze ogromne szczęście, czasem przeradza się we wspólną pasję ale również może zdarzyć się tak, że wspólna praca służy innym ludziom. Gratulujemy zwycięzcom, a uczestnikom dziękujemy, że zechcieli się podzielić swoimi fotkami. Pozdrawiamy wszystkich „zwierzomaniaków”- macie super zwierzaki, dbajcie o nie :)

tak-spe%cc%a8dzam-wolne-chwile tak-spe%cc%a8dzam-wolne-chwile-2