Witamy w Szkole Podstawowej nr 36 w Bytomiu

Trzeci Dzień Sportu

pucharW trzecim dniu sportowych zmagań podczas Dni Sportu w SP 36 udział wzięły reprezentacje klas siódmych szkoły podstawowej oraz  drugich i trzecich gimnazjum. Co prawda udział młodzieży był skromny, ale współzawodnictwo i zabawa była duża.  Chłopcy zmagali się na boisku do piłki nożnej, a dziewczęta rozegrały turniej siatkarski.

Finalnie I miejsce w turnieju  piłkarskim zajęła drużyna „Tunezja” w składzie: D. Wierzejski,  K. Michalik, A. Kozalski, K. Dubis, II miejsce drużyna „Brazylia”, III miejsce „ Senegal”, IV – miejsce, „Polska”.  Najlepszym zawodnikiem turnieju został  Daniel  Wierzejski.

W turnieju siatkarskim zwyciężyła drużyna w składzie: Agata Makieła, Joanna Walczak.  Najlepsza zawodniczką turnieju została Agata Makieła.

Były słodkości, medale i drobne nagrody. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, zwycięzcom gratulujemy! Zapraszamy w przyszłym roku szkolnym.