Twój talent – Twoim przyszłym zawodem

praca58 listopada uczniowie z klasy 8c oraz z klasy 7a wzięli udział w konkursie „Twój talent – Twoim przyszłym zawodem”, który odbył się w Zespole Szkół Technicznych nr 2 w Chorzowie w ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych, organizowanego w 47 państwach przez Komisję Europejską. Udział w kilku konkurencjach wzięło 192 uczniów ze szkół z całego województwa. W konkurencji samochodowej Łukasz Dudek z kl. 8c zajął drugie miejsce, wyprzedzając ponad 30 rówieśników z innych szkół. Zadania były bardzo różnorodne – dotyczyły części i marek samochodowych, jednak nasz podziw wzbudził czas wymiany przez Łukasza 3 żarówek w reflektorach samochodowych różnych typów. Dokonał tego w 1 minutę 15 sekund. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

praca1 praca2 praca3 praca4 praca5