VI Festyn Rodzinny – nasze wspólne wielkie święto!

dsc_0128nW sobotę na naszym szkolnym boisku było wyjątkowo gwarno i kolorowo. Zorganizowaliśmy kolejny festyn, zachowując tradycję obecną u nas już od dziewięciu lat. Uczniowie śpiewali, tańczyli, prezentowali przeróżne talenty na festynowej scenie. Wszyscy mogli spróbować wspaniałych śląskich (i nie tylko) potraw, obejrzeć pokazy świetnie wyszkolonych psów, wspiąć się dzięki strażakom do samego nieba, a najmłodsi bardzo chętnie korzystali z niezmordowanego dmuchanego zamku. Były słodkości, pyszności, coś dla ducha. Przede wszystkim jednak przeżyliśmy razem wspaniałe chwile. Nic tak nie rozwija jak wspólne dzieło. VI Festyn Rodzinny to nasza perełka: uczniów, rodziców, rodzin i przyjaciół naszej szkoły. Wszystkim z całego serca dziękujemy za trud, radość, pracę i życzliwość. Ale żebyście sobie nie myśleli – my już planujemy siódmy festyn. Bądźcie w pogotowiu!

A oto dłuuuuga lista naszych Darczyńców, dzięki którym tak wspaniale udała się nasza zabawa:

OSIR BYTOM

MOLTO BENE

SELGROS KATOWICE

ART-GAZ” BĘDZIN

MASARNIA MAREK STĘPNIK-IZMIR KEBAB”

RODZICE I PRZYJACIELE

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w Galerii.