Walentynkowe gesty dobroci, radości i sympatii w klasie artystycznej

3Ostatni tydzień przed feriami upłynął w klasie 2c w klimacie dzielenia się dobrem, radością, miłością. Sprzyjająca ku temu okazją były zbliżające się Walentynki. Uczniowie poznali historię związaną z osobą duchownego świętego Walentego, układali wiersze o przyjaźni, miłości, życzliwości. Tworzyli własne, oryginalne karty walentynkowe, by potem obdarować osobę, która darzą sympatią, przyjaźnią.

Przygotowali dekoracje na okoliczność tego święta. Dopełnieniem tej radości był taniec walentynkowy w wykonaniu dziewczynek oraz słodki upominek w postaci „Babeczki Amora”.

Nasze klasowe działania utwierdziły nas w przekonaniu że czynienie dobra, dzielenie się radością powinno odbywać każdego dnia a nie tylko od święta w myśl przesłania „Kochaj uśmiechem, gestem, spojrzeniem, dobrocią…

1-1  3 4 edf 2edf edf