Sukces naszych łyżwiarzy w zawodach wojewódzkich

25 marca 2013 reprezentacje  naszego gimnazjum wzięły udział w Finałach Wojewódzkiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej Województwa Śląskiego w Biegach Łyżwiarskich. Spośród 13 drużyn biorących udział w zawodach Gimnazjum nr 3 w kategorii dziewcząt jak i chłopców zajęło IV  miejsce. Reprezentacja dziewcząt wystąpiła w składzie: Wiktoria Dziwok, Sandra Klimecka, Weronika Gnida i Natalia Michalska.

Reprezentacja chłopców wystąpiła w składzie: Iwo Sroka, Kamil Filip, Tomasz Wcisło, Piotr Bajon. Opiekunem reprezentacji byli trener W. Kawa i trener D. Jędrzejczyk. Gratulujemy!

27 kwietnia natomiast, odbyły się Finały Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Śląskiego, w których  wzięły udział reprezentacje naszej szkoły podstawowej. Drużyna dziewcząt wystąpiła w składzie: Klaudia Kaleja, Aleksandra Staszewska, Oliwia Romaniuk, Martyna Pawłowska. Drużyna zajęła I miejsce. Drużyna chłopców wystąpiła w składzie: Kamil Bąk, Michał Zając, Mateusz Wawrzkiewicz, Mateusz Dworaźny. Chłopcy zajęli IV miejsce. Opiekunami reprezentacji byli Izabela i Wincenty Kawa. Gratulujemy!