I miejsce  drużyny Rodziców

Ponownie możemy cieszyć się z wielkiego sukcesu naszych rodziców, uczniów i zaangażowanych nauczycieli ZSO nr 7.W miejskich finałach turnieju „Rodzice Dzieciom- Dzieci Rodzicom”, które odbyły się 15 czerwca na „Torkacie” zdobyliśmy I miejsce. Nasza reprezentacja piłkarska w składzie : Krzysztof Piskorz (bramkarz), Krzysztof Sowa, Artur Grzesik, Tomasz Zdanowicz,Tomasz Pawłowski oraz trener A. Skorzec zagrała naprawdę wspaniale. Dodatkowo pan Artur Grzesik został „królem strzelców” turnieju, a pan Krzysztof Piskorz został najlepszym bramkarzem turnieju. Oczywiście to wszystko stało się przy ogromnym współudziale naszego „Klubu Kibica”, składającego się: ze szkolnego chórku prowadzonego przez panią L. Setlę, grupy cherleederek prowadzonej przez panią U. Łabędzką oraz grupy małych tancerek przygotowywanych przez panią A. Świerdzę, który gorliwie dopingował grających zawodników . Jesteśmy w finale rozgrywek turniejowych na szczeblu wojewódzkim, które odbędą się 22 czerwca 2013r na „ Torkacie”.