Sukcesy wojewódzkie w łyżwiarstwie szybkim - Gim.

SPRAWOZDANIE Z ZAWODÓW WOJEWÓDZKICH W JEŹDZIE SZYBKIEJ NA LODZIE SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH

Zawody odbyły się 28.03.2012r. na lodowisku w Jastrzębiu.

Do zawodów zgłosiło się 13 reprezentacji szkół gimnazjalnych w kategorii dziewcząt i 13 reprezentacji w kategorii chłopców. Każda szkoła była reprezentowana przez drużynę składającą się z 4 dziewcząt i 4 chłopców. Uczestnicy startowali na dystansie 2 i 3 okrążenia dziewczęta , 2 i 4 okrążenia chłopcy. O kolejności decydowała suma czasów (3 najlepsze czasy) na dwóch dystansach.

W konkurencji dziewcząt zwyciężyło Gimnazjum nr 11 Tychy . Drużyna z bytomska zajęła 4 miejsce w składzie Klaudia Chrapek, Wiktoria Gnida, Monika Pabisiak, Dominika Żurek – czas 247.95 - opiekun Dariusz Jędrzejczyk. Miejsca w kolejności to: