Sukces gimnazjalistów - jazda szybka

17.12.2012r. na lodowisku miejskim w Bytomiu odbyły się Mistrzostwa Bytomia w Jeździe Szybkiej na Lodzie Szkół Gimnazjalnych.
Do zawodów zgłosiło się 8 reprezentacji szkół gimnazjalnych w kategorii dziewcząt i również  8 w kategorii chłopców. Każda szkoła reprezentowana była przez drużynę składającą się z 4 dziewcząt i 4 chłopców. Uczestnicy startowali  na dystansie 1 i 2 okrążeń dziewczęta i 1 i 3 chłopcy.  O kolejności decydowała suma 3 najlepszych czasów  na dwóch dystansach.

W konkurencji dziewcząt zwyciężyło Gimnazjum nr 3 w składzie: Klimecka Sandra, Dziwok Wiktoria, Gnida Weronika, Michalska Natalia. Następne miejsca w kolejności to: GIM 1; STO; GIM 11; GIM 2; GIM 6; GIM 7; GIM 4.
W konkurencji chłopców zwyciężyło również Gimnazjum nr 3 w składzie: Sroka Igor, Bajon Piotr, Filip Kamil, Wcisło Tomasz.  Następne miejsca w kolejności zajęły szkoły: GIM 7; GIM 2; GIM 1; GIM 4; STO; GIM 11; GIM 6.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!