Sukcesy w jeździe szybkiej - SP 36

Mistrzostwa Bytomia w Jeździe Szybkiej na Lodzie Szkół Podstawowych odbyły się 18.12.2012r. na lodowisku miejskim w Bytomiu.

Do zawodów zgłosiło się 5 reprezentacji szkół podstawowych w kategorii dziewcząt i również  5 w kategorii chłopców. Każda szkoła była reprezentowana przez drużynę składającą się z 4 dziewcząt i 4 chłopców. Uczestnicy startowali  na dystansie 1 i 2 okrążeń, dziewczęta a chłopcy 1 i 3 okrążenia. O kolejności decydowała suma 3 najlepszych czasów na dwóch dystansach.
W konkurencji dziewcząt zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 36 w składzie: Klaudia Kaleja, Aleksandra Staszewska, Oliwia Romaniuk, Aleksandra Stera. Następne miejsca w kolejności to: STO; SP 51; SP 3; SP 21.
W konkurencji chłopców również zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 36 w składzie: Kamil Bąk, Krzysztof Radzikowski, Grzegorz Semirjak, Mateusz Dworaźny. Następne miejsca w kolejności zajęły szkoły: SP 51; SP STO; SP 3; SP 21.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!