Wyśpiewaliśmy to, co jest w nas

koncert1We wtorek 29 stycznia Dyrekcja naszej szkoły, nauczyciele i uczniowie zaprosili przedstawicieli bytomskich władz oraz wszystkich rodziców na uroczysty Koncert Noworoczny połączony z otwarciem wyremontowanej sali gimnastycznej.
Na stronie Miasta Bytom zamieszczona została piękna relacja z tego wydarzenia:
um
Choć ten cudowny czas Świąt Bożego Narodzenia dobiega już końca, my chcieliśmy go zatrzymać, by w naszej szkole był już na zawsze. Nasi uczniowie brawurowo wykonali kolędy i pastorałki, recytowali wiersze, a grupa taneczna przedstawiła karnawałowy układ. Wykonawcy, nawet ci najmłodsi, popisali się niesamowitymi umiejętnościami wokalnymi, tanecznymi i recytatorskimi. Niektóre wykonania sprawiły, że łza zakręciła się w oku, inne wprowadzały w nastój zadumy. Warto wspomnieć i o tych, dzięki którym uśmiech zagościł na naszych twarzach. Uczta duchowa zakończyła się przyjemnością kulinarną: nauczyciele przygotowali domowe ciasta, aby poczęstować wszystkich artystów i gości. Występ dał nam tyle radości, że możemy się nią dzielić jeszcze przez długi czas.  Jesteśmy dumni, ponieważ udało nam się zarazić wszystkich zebranych tak cudownym nastrojem!
    Wszystkim, którzy byli razem z nami, serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok.

koncert6 koncert5 koncert4 koncert3 koncert2 koncert1