Zuzia podbiła serca w Zabrzu

zabrzezuzia1Nasza niezwykła mała wokalistka Zuzia Waśkiewicz podbija serca słuchaczy na kolejnych konkursach. Jej talent został doceniony przez jurorów X Zabrzańskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Zabrzu. 16 grudnia 2016 r. brała udział w przesłuchaniach, a jako zwyciężczyni festiwalu w kategorii klas 1-3 uświetniła galę 12 stycznia 2017 r.

Piękny tekst, z którego dowiecie się więcej o festiwalu i Zuzi jako laureatce opublikował gliwicki „Gość Niedzielny” – klik!

W Galerii znajdziecie zdjęcia z Festiwalu zabrzańskiego, a także z Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek (I etap – Tarnowskie Góry).

Wkrótce na szkolnym kanale Youtube będziecie mogli zobaczyć filmy z popisów konkursowych Zuzi.

Z całego serca gratulujemy Zuzi i trzymamy kciuki za kolejne występy. Zuziu, niech śpiew sprawia Ci zawsze radość i wywołuje uśmiech, niech otwiera wszystkie serca dla Ciebie!