Dziękujemy za świetną zabawę! Piknik rodzinny SP 36 dobiega końca

piknikRozbrzmiewają ostatnie dźwięki muzyki, pięknie świeci październikowe słońce, piknik rodzinny w SP 36 dobiega końca. Wszystko udało się wspaniale, spotkaliśmy się w cudownym wielkim gronie przyjaciół naszej szkoły. Wierzymy, że wspólnymi siłami uda nam się doprowadzić do sukcesu nasz projekt obywatelski nr 4.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego spotkania. Pierwsze fotorelacje można już obejrzeć po kliknięciu w zdjęcie. Tymczasem przeczytajmy relację „na gorąco”, którą przygotowywali podczas pikniku uczniowie klasy innowacyjnej:

„W dzisiejszym dniu – sobota 2 października – odbywa się u nas w szkole piknik rodzinny. Jest mnóstwo atrakcji, można grać w tenisa stołowego, są dmuchańce, na których można poskakaćłucznictwo, kącik tabliczki mnożenia oraz kącik zabaw i gier. Jest oczywiście też loteria, na której można wygrać bardzo fajne nagrody. Nie można też zapomnieć o belgijce, którą tańczy 8b. Są nawet konkursy rodzinne, są stoiska do malowania twarzy, paznokci oraz plecenia kolorowych warkoczyków. Wszyscy się tu świetnie bawią. Na naszym pikniku nie może też zabraknąć kiełbasek z grilla i oczywiście ciast oraz kebabów i frytek, które zostały upieczone przez uczniów szkoły oraz ich rodziców. Jest  pokaz wozu strażackiego i łucznictwo, gry i zabawy, które rozruszają cały piknik. Jest pokaz tresury, który zawsze cieszył się wielkim zainteresowaniem. Na pikniku jest też stoisko do głosowania na nasz „Projekt pokoleniowy dla Knajfeldu”. Są tce i super muzyka. Relacje tutaj są po prostu najlepsze. Dziękujemy za aż tak dużą aktywność w naszym pikniku szkolnym!”