Dzień Przedsiębiorczości – zarabiamy, pomagamy!

img_20200304_103908Dzień Przedsiębiorczości to Ogólnopolski projekt podejmowania przez młodych ludzi trafnych decyzji w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej, uczy  on również umiejętności finansowych. W naszej szkole  obchodziliśmy go 4 marca. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy w tak dużym stopniu zaangażowali się  w to przedsięwzięcie,  zwłaszcza za otwarte serce na potrzebujących.  Część zebranej kwoty w dzisiejszym dniu przedsiębiorczości w naszej szkole zostanie przekazana na leczenie i rehabilitację Łukasza Wysockiego, który niedawno doznał uszkodzenia kręgosłupa, dlatego bardzo dziękujemy naszym uczniom i organizatorom dnia przedsiębiorczości w naszej szkole. Dziękujemy w imieniu Łukasza, któremu w niedzielę przekażemy naszą szkolną darowiznę.
Organizatorzy: B. Ślusarczyk, E.Świerc, P.Gębczyk