Miejskie uroczyste zakończenie roku szkolnego w SP 36

20190619_112259Zakończyliśmy kolejny pracowity rok szkolny. Spotkaliśmy się na uroczystej akademii w odnowionej sali gimnastycznej, uśmiechnięci i szczęśliwi, że przyszedł upragniony czas odpoczynku. Tym razem zakończenie roku uświetnili swoja obecnością prezydent Bytomia Mariusz Wołosz wraz z wiceprezydentem Adamem Frasem. Gościliśmy panią naczelnik Barbarę Freier-Pniok oraz przedstawicieli Wydziału Edukacji.
Najlepsi uczniowie zostali uhonorowani świadectwami z wyróżnieniem, natomiast uczniowie, którzy osiągnęli sukcesy w konkursach ogólnopolskich, wojewódzkich, najlepsi sportowcy otrzymali dyplomy z rak prezydentów.
Spotkanie zakończyli nasi uzdolnieni  artyści, którzy wyśpiewali, odtańczyli i wyrecytowali wielką radość z upragnionego rozpoczęcia wakacji.
Do zobaczenia we wrześniu!
Zdjęcia oraz relacja z uroczystości zostały zamieszczone na stronie Miasta Bytom – zapraszamy.
Fotorelacja znajduje się także w naszej Galerii.