Przesunięcie terminu Wielkiej Ligi Czytelników – testy dostępne na stronie szkoły

ligaW związku z odwołaniem zajęć w szkołach ulegną zmianie terminy zdobywania sprawności w I etapie Wielkiej Ligi Czytelników. Termin zakończenia wpisywania sprawności I etapu został wstępnie ustalony na siódmy dzień roboczy liczony od dnia powrotu do szkoły. Oczywiście termin finału powiatowego będzie również przesunięty.
Zachęcamy do czytania pogodnych książek w czasie wolnym od zajęć. Dobra lektura może dostarczyć wielu miłych chwil.

Drodzy Uczniowie, macie także możliwość skorzystać z testów konkursowych Wielkiej Ligi Czytelniczej, które znajdują się na stronie naszej szkoły w zakładce Biblioteki – Wielka Liga Czytelników. Osoby biorące udział mogą wykonywać testy , przedstawią je w bibliotece po powrocie do szkoły.

Pozostali Uczniowie też mogą wypełnić testy, gdyż jest wiele takich, które dotyczą lektur szkolnych. Testy można będzie oddać do biblioteki szkolnej ,  lub do swojej nauczycielki języka polskiego. Wasze Panie polonistki obiecały docenić Waszą aktywność ocenami. Każda próba będzie doceniona. Osoby niemające możliwości wydrukowania testu, mogą oddać odpowiedzi na kartkach.