Konkurs – bezpieczeństwo w internecie

?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie szkolnym dotyczącym bezpieczeństwa w Internecie. Możemy śmiało powiedzieć, że uczniowie bardzo dobrze znają zasady bezpieczeństwa w sieci i operują różnymi technikami plastyczno-technicznymi i komputerowymi. Uczniowie na poszczególnych poziomach przygotowali piękne prace: kl.4-5 przygotowały plakaty, kl. 6-7 komiksy, natomiast kl.8 prezentacje. Poziom konkursu był wysoki, dlatego trudno było wybrać konkretnie miejsca. Jednakże jedna praca wykonana przez Lenę Zając z 5a wykonana została szczególnie pomysłowo, oryginalnie i zajęła 1 miejsce, natomiast nie ma 2 i 3 miejsca, kilka prac zdobyło równorzędne wyróżnienie. Za udział w konkursie szkolnym wszyscy uczestnicy otrzymują punkty z zachowania i piękne oceny do dziennika. Jeszcze raz gratulacje dla Was wszystkich. Zobaczcie wybrane i wyróżnione prace – kliknij tutaj.