Program edukacyjny w klasie 2a

illustrative-colorful-fun-math-blank-a4-documentW bieżącym roku szkolnym klasa 2a przystąpiła do Ogólnopolskiego Programu edukacyjnego: ” Poznaję technologiczne triki, osiągam świetne wyniki”. Program podzielony jest na 4 moduły, z których realizujemy wybrane zadania. Wykonaliśmy już następujące zadania: moduł I – rysowanie darów jesieni i flagi Polski w programie Paint oraz zbieranie darów jesieni i wykonanie klasowej wystawy; moduł II – wspólne zaprojektowanie świątecznej kartki w programie Canva, stworzenie prezentacji o sportach zimowych oraz stworzenie kodu QR naszej szkoły; moduł III – zredagowanie zaproszenia w edytorze tekstu, rozwiązanie quizu o bezpieczeństwie w sieci oraz ułożenie interaktywnych, wiosennych puzzli Przed nami jeszcze 3 zadania z modułu IV.