Kontakt z naturą i wyśmienita zabawa w plenerze – wycieczka klasy 2c

1685943228368pp2 czerwca 2023 r. uczniowie klasy 2c wyruszyli na wycieczkę do Centrum Rekreacyjno –  Szkoleniowo Terapeutycznego w Tarnowskich Górach. Jak szybko okazało się, było to niezwykłe miejsce. Po krótkiej autokarowej podróży uczestników wycieczki przywitali przemili gospodarze i zapoznali z obowiązującym zasadami na terenie „Przytuliska”.

Największą atrakcją, jak przyznały dzieci, był kontakt z mieszkającymi tam zwierzętami, takimi jak: kury, kaczki, króliki, struś, świnki miniaturowe, kozy, alpaki, koty oraz psy, które można było nie tylko zobaczyć i poznać ich zwyczaje, ale przede wszystkim nakarmić, dotknąć, a nawet przytulić.
Na dzieci czekało też wiele niespodzianek, między innym : zjazdy na dmuchańcach, wesoła zabawa na trampolinie, pieczenie kiełbasek oraz ulubionych pianek na ognisku. Czas spędzony w „Przytulisku” minął szybko i bardzo przyjemnie, z pewnością wspomnienia pozostaną na bardzo długo.