„Czas rozwinąć skrzydła”- pożegnanie klasy 8.

screenshot_20240621_010839_canva 20240621_002035_0000 20240620_234224_0000Czas ma to do siebie, że szybko upływa. Kilka lat temu rozpoczynali naukę w naszej szkole. Nieco wystraszeni, ale i podekscytowani. Wkraczali w czas, kiedy trzeba było nauczyć się samodzielności i dokonywania samodzielnych wyborów. Przez wszystkie lata edukacji w SP 36 mogli liczyć na wsparcie wychowawcy, grona uczących i innych pracowników szkoły. Dziś żegnamy młodzież, z której jesteśmy dumni. Wypuszczamy w świat młodych ludzi, którzy pokazują swoim zachowaniem, czym jest kultura. Pamiętajcie o swojej wartości i nie zapominajcie o korzeniach. Jako podziękowanie dla całej szkoły i rodziców uczniowie klasy 8a przygotowali uroczystą akademię. Skierowali swoje słowa do uczących, pracowników i rodziców, dziękując im za trud włożony w proces wychowania. Mogliśmy podziwiać młodzież tańczącą poloneza, wysłuchać piosenek przygotowanych przez chór szkolny i słów, które wzruszały. Nie zabrakło również miłego akcentu od uczniów klas siódmych, którzy pożegnali starszych kolegów ciepłymi słowami i upominkami. Drodzy Absolwenci, życzymy Wam powodzenia na nowym etapie życia. Niech będzie to czas trafnych wyborów ścieżek życiowych. Pamiętajcie, by szukać celu, który Was uskrzydli, natchnie, da Wam prawdziwą wewnętrzną satysfakcję.