Dni Nauki – Hydrologiczne dyktando

hydrologiczne-dyktadoNasi uczniowie w ramach Szkolnych Dni Nauki zostali zaproszeni przez polonistów do napisania HYDROLOGICZNEGO DYKTANDA. Nie tylko musieli popisać się wyuczoną wcześniej wiedzą na temat pisowni nazw rzek, kanałów, zatok i mórz, lecz także ptactwa wodnego i rzecznych zanieczyszczeń. Doskonale poradzili sobie z trudnymi tekstami! Ze sporej grupy uczestników komisja wyłoniła najlepszych: Mikołaj Rozbicki- 4a zdobył TYTUŁ MISTRZA, drugie miejsce przypadło Nadii Michalak z 6a, a trzecie- Ani Głogowskiej z 6b. Zaś w kategorii klas starszych MISTRZYNIĄ została Alicja Goczoł z 8a, Dorocie Michalik z 6d przypadło miejsce drugie, zaś Julia Podstawa uplasowała się na trzecim miejscu.
Bardzo serdecznie gratulujemy i podziwiamy! Jest za co!