Kilometry Dobra

footer-logo-plRuszyła 6. edycja Kampanii Kilometry Dobra, która rozpoczęła się 1 marca i potrwa do 2 czerwca 2019 r. W tę piękną akcję pragniemy włączyć również naszą szkołę . Zbieramy złotówki, które utworzą kilometry dobra. Pieniądze przeznaczone będą na remont budynku Warsztatów Terapii Zajęciowej w Bytomiu dla 70 osób z niepełnosprawnością intelektualną.  Stowarzyszenie już od 25 lat wspiera osoby niepełnosprawne w różnych sferach życia. Dzięki naszemu dobremu sercu możemy pomagać jeszcze bardziej – 1 metr = 44 zł, 1 kilometr = 44.000 zł – monety przykleja się na taśmę klejącą tworząc metrowe odcinki. Kampanii towarzyszy próba pobicia rekordu Guinnessa, aby pobić obecny  rekord potrzebujemy stworzyć szereg monet o długości 75,2 km.  Koordynatorem kampanii w szkole jest p. Patrycja Gębczyk.

UŁÓŻMY RAZEM KILOMETRY DOBRA