Majowe święta Polaków –  obchody w naszej szkole

pogoda-martyna-kl-5dNa początku maja Polacy obchodzą ważne święta państwowe: pierwszego maja Święto pracy, a trzeciego – rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja w 1791 roku. Od roku 2004 drugiego maja świętujemy Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polskiej. Z tej okazji odbywają się liczne uroczystości. W szkole przygotowujemy uroczystą akademię. W tym roku inaczej niż zwykle obchodziliśmy te święta. Akademia odbyła się zdalnie w formie oglądanych przez nas prezentacji i wysłuchanych pieśni. Uczniowie wzięli też udział w Szkolnym Konkursie Plastycznym pod hasłem  „Moja Konstytucja”. Prace wyróżnione przedstawiamy poniżej.

Gratulujemy i dziękujemy za wkład pracy uczniom, którzy wzięli udział w konkursie.