Ogólnopolski Test Ortograficzny klas 1 – 3 już za nami!

ortJak co roku uczniowie, klas 1 – 3, sprawdzali swoją wiedzę i umiejętności z ortografii. Doskonałą do tego okazją był Ogólnopolski Test Ortograficzny, w którym wzięło udział 13 uczniów. Test zawierał 26 pytań, do których były podane 4 odpowiedzi. Wśród podanych odpowiedzi żadna, jedna, dwie, trzy lub wszystkie mogły być prawidłowe. Dodatkową trudnością był fakt, iż jednakowy test pisali uczniowie z klas drugich i trzecich, gdyż organizator konkursu przewidział dla tych klas jeden poziom. W konkursie zatem wzięły udział same Asy z drugiej i trzeciej klasy. Za wszystkich uczestników mocno ściskamy kciuki i z niecierpliwością oczekujemy na wyniki konkursu, które będą przekazane do 15 grudnia 2022 roku.