„…Ten szczególny dzień się budzi” – koncert noworoczny w Szkole Podstawowej nr 36

img_8117-copyW czwartek 9 stycznia naszej szkole odbył się, wpisany już w jej tradycję,  uroczysty Koncert Noworoczny. Honorowym słuchaczem prezentacji był wiceprezydent Bytomia Adam Fras. Włączając się w magiczną świąteczną atmosferę złożył wszystkim życzenia noworoczne, a także życzył udanych ferii. Na koncert uczniowie zaprosili swoich rodziców i nauczycieli. Hala gimnastyczna zamieniła się w wielką salę koncertową, ozdobioną niecodzienną świetlną dekoracją. Magiczny czas Bożego Narodzenia, wielkiej radości, miłości, przebaczania pozostawił w słuchaczach i wykonawcach niezapomniane wrażenia. Przybył Święty Mikołaj, migotały gwiazdki, a pięknie przystrojone choinki pyszniły się swym wyglądem. Młodzi artyści przygotowali kolędy i pastorałki, tańce oraz wiersze. W ten sposób starali się zatrzymać, choć na chwilę, cudowną atmosferę tych niezwykłych dni.

Serdecznie dziękujemy zespołowi muzycznemu Aaa Happy Day za wypożyczenie sprzętu, nagłośnienie koncertu i efekty świetlne.

Wszystkim, którzy byli z nami, serdecznie dziękujemy, bo tylko wspólnie potrafimy mnożyć radość, którą będziemy się potem dzielić przez cały rok.