Zmiana terminu Dnia Otwartego w SP 36

komunikat

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 36 w Bytomiu z przykrością zawiadamia o przeniesieniu planowanego na dzień 11.03.2020 r. Dnia Otwartego. Powodem decyzji jest pojawienie się w Polsce pierwszych przypadków koronawirusa – SARS-CoV-2. Decyzję o przeniesieniu podjęto w trosce o bezpieczeństwo zdrowotne zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia. O nowym terminie poinformujemy w późniejszym czasie.

Informujemy, iż w nowym roku szkolnym 2020/2021 planujemy otworzyć klasy:

1. Klasa artystyczna

2. Klasa ogólnosportowa

3. Klasa językowa

Dzieci do klas I można zapisywać w sekretariacie szkoły od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-15:00. Formularz zgłoszeniowy jest do pobrania w sekretariacie oraz na stronie internetowej szkoły https://sp36.bytom.pl/rekrutacja-2/.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 32 282-90-32 (sekretariat)

Komunikat Dyrektora szkoły w pełnym brzmieniu dostępny po kliknięciu: KOMUNIKAT.

Wszelkie potrzebne dokumenty dostępne są w zakładce Rekrutacja, w dziale Szkoła – klik.