Szkolny Piknik Rodzinny

slide1

22 września 2023r. w słoneczne piątkowe popołudnie w naszej szkole odbył się Szkolny Piknik Rodzinny.

W organizację imprezy plenerowej zaangażowana była cała społeczność szkolna.

Piknik rozpoczął  się o godzinie 16.00 wystąpieniem Pani Dyrektor szkoły Haliny Brzeziny, która powitała wszystkich gorąco i podziękowała rodzicom oraz pracownikom szkoły zaangażowanym w przygotowania.

W tym wyjątkowym dniu gościliśmy w naszej szkole Pana Wice Prezydenta Adama Frasa.

Impreza zgromadziła liczne grono rodziców i uczniów, była więc wspaniałą okazją do integracji społeczności szkolnej.

Na naszej imprezie plenerowej, którą zorganizowaliśmy na naszym pięknym obiekcie sportowo – rekreacyjnym czekało moc atrakcji dla całych rodzin: dmuchańce, zabawy rodzinne, konkurencje sportowe a ponadto malowanie twarzy, tatuaże, warkoczyki, zdobienie ciasteczek oraz można było wykonać piękne bransoletki. Na pikniku nie zabrakło pysznego jedzenia: kiełbasek z grilla, ciast upieczonych przez naszych rodziców oraz lodów i pysznej lemoniady. Naszą wspaniałą zabawę umilił nam pokaz tresury psów z  Klubu Nosewark „Hau  Sniff”a także przyjazd wozu strażackiego Bytomskiej Straży Pożarnej, ponadto występy naszych uczniów z klasy 2a, 3c , świetliczaki i  zespół muzyczny naszej szkoły. Zagościła u nas również ze swoim pokazem grupa taneczna mażoretki z  Uczniowskiego  klub sportowego „Charms”. Po za tym można było wziąć udział w loterii fantowej, w której czekało mnóstwo ciekawych fantów.

Uśmiechnięte buzie naszych uczniów oraz rodziców świadczą, że piknik był udany.

Podczas wspólnej zabawy można było zagłosować na  projekt nr 9 „Gramy dalej dla Knajfeldu” w ramach Bytomskiego Budżetu Obywatelskiego, który zakłada renowacje boiska szkolnego dla naszych uczniów oraz przygotowanie planu odwodnienia trenu rekreacyjnego.

Dziękujemy za wszystkie oddane głosy i za wspólną zabawę.