I Spartakiada Przedszkolaka

20190404_110831 20190403_110618W dniach 3-4 kwietnia mieliśmy zaszczyt gościć w naszej szkole 90 przesympatycznych dzieciaczków  – przedszkolaczków, którzy odpowiedzieli na nasze zaproszenie i tłumnie stawili się na I Spartakiadzie  Przedszkolaków w Szkole Podstawowej nr 36. Dzieciaczki przybyły do nas z Przedszkola nr 25, Przedszkola nr 8, Przedszkola nr 31 oraz z Przedszkola nr 24.

Po przeprowadzonej do muzyki rozgrzewce dzieci podjęły przeróżne wyzwania ruchowe, które przygotowane były dla nich na naszej dużej sali gimnastycznej, pokonywały tor przeszkód, zbijały kręgle, sprawdzali swoją celność rzutów i strzałów różnymi przyborami, bawili się dmuchanymi piłkami….
Imprezie towarzyszyła miła atmosfera a uczestnictwo w niej wyzwalało u dzieci dużo pozytywnych emocji. Bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólną zabawę. Zapraszamy za rok !!!
Dziękujemy za pomoc w organizacji  uczennicom naszej szkoły Zuzannie Bazylkiewicz, Tatianie Korejwo, Martynie Gruszczyk, Kindze Wyszyńskiej, Alicji Żukow oraz Zuzannie Bogucie.