Czytamy razem z BECEKIEM!

bck-czyta-2022Dziś klasy 8c i 8d ze swoimi wychowawczyniami wzięły udział w II Bytomskim Festiwalu Literackim dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem: BECEK CZYTA.

Uczestniczyliśmy w wykładzie Pani Anny Bukowskiej, która przekonywała, że istnieją książki, dzięki którym dogadamy się nie tylko z innymi, ale też ze sobą. Podczas tego spotkania poznaliśmy energiczną Jagnę i nieśmiałego Tymka, których połączyła wielka przyjaźń. Zgłębiliśmy kilka „dziewczyńskich” i „chłopackich” spraw, a także poznaliśmy receptę na to, co zrobić, by uwierzyć w siebie.
A te wszystkie informacje czekają na Was w książkach: N. Brochmann i E. Stokken Dahl „Dziewczyńskie sprawy. Przewodnik po dojrzewaniu” oraz ” Chłopackie sprawy. Przewodnik po dojrzewaniu.”
Wystarczy je otworzyć!

Spróbujcie sami!