Inauguracja roku szkolnego 2023/2024

glowneUroczystą akademią rozpoczęliśmy nowy rok nauki w naszej szkole. Dla wielu uczniów jest on kontynuacją edukacji, ale dla pierwszoklasistów to początek podróży w niezwykły świat wiedzy. Będzie to zapewne bardzo ciekawy i inspirujący czas, gdyż Szkoła Podstawowa nr 36 to miejsce, w którym stawiamy na pasję, kreatywność i wszechstronny rozwój. Pięknie pokazali to artyści biorący udział w akademii. Tańcem, wierszami i krótką inscenizacją wprowadzili nas w nowy rok nauki. Po występie artystycznym Pani Dyrektor pasowała pierwszoklasistów na uczniów, włączając ich tym samym do naszej społeczności szkolnej. Życzymy uczniom wszystkiego dobrego, dążcie do celów i spełniajcie marzenia. Nauczycielom niech nie zabraknie siły i cierpliwości, a przede wszystkim satysfakcji z pracy. Rok szkolny 2023/2024 uważamy za otwarty!