„Epoka pary” w obrazach Szymona Grzesiaka

plakat_wystawaSzymon Grzesiak, absolwent naszej szkoły, jest utalentowanym artystycznie miłośnikiem techniki. Z radością polecamy wystawę jego prac, które można już od 1 marca oglądać w Biurze Promocji Miasta przy Rynku 7. Wystawa rozpocznie się uroczystym wernisażem, na którym będzie można poznać lub spotkać Szymona, który najlepiej sam sformułował miłe zaproszenie:
Mam ogromną przyjemność zaprosić na organizowaną w Biurze Promocji Bytomia Rynek 7 moją wystawę malarską. Przygotowywany od długiego czasu cykl akrylowych i olejnych obrazów „Epoka pary” będzie możliwy do obejrzenia już od początku marca. Wernisaż wystawy będzie miał miejsce 1 marca o godzinie 17:00, ale wystawę można oglądać aż do 13 marca w godzinach otwarcia Biura Promocji Miasta (od poniedziałku do piątku  8.00-16.00, w soboty 10.00-14.00).
Szymon tak mówi o sobie:
Na co dzień studiuję budownictwo na Politechnice Śląskiej w Gliwicach, a malarstwem „zaraziłem się” od Dziadka- malarza hobbysty. Dziadek wiele opowiadał mi wiele o Pradziadku, który był maszynistą, dlatego temat wystawy o starych parowozach i lokomotywach stał się dla mnie oczywisty.
My natomiast za równie oczywistą uważamy wizytę w Biurze Promocji Miasta i obejrzenie bardzo ciekawie zapowiadającej się wystawy. Przybywajcie!